Vzdělávání

Výroční konference "Dítě a náhradní rodina"

Zveme vás na 7. ročník naší konference Dítě a náhradní rodina, která se uskuteční v úterý 4. června 2019 od 8.30 ve Slezském vzdělávacím centru v Karviné. Společným jmenovatelem jednotlivých přednášek a workshopů je ohrožení dětí závislostmi. Konferenční program a bližší informace naleznete zde. Přihlašovat se můžete zde.

Nabídka kurzů k NRP

Na každé pololetí připravujeme pro pěstouny katalogy vzdělávání. Katalogy jednotlivých poboček PPR na 1. pololetí 2019 naleznete zde:

Český Těšín

Frýdek-Místek

Havířov, Ostrava

Karviná, Orlová

Třinec, Jablunkov

Vzdělávání se mohou v případě volné kapacity účastnit také pěstouni s dohodami o výkonu pěstounské péče uzavřenými s jinými subjekty, než je Slezská diakonie. Informace o zpracování jejich osobních údajů naleznete zde.

Bližší informace o vzdělávání pro pěstounské rodiny vám podá naše koordinátorka vzdělávání Mgr. Jana Horňáková: tel. 733 142 438, e-mailová adresa pestouni.vzdelavani@slezskadiakonie.cz .